Apie mus

 
Memoria aptarnauja klientus visoje Lietuvoje.
 
Kompanija Memoria įkurta siekiant išplėsti kultūrines meno šakas ir padėti žmogaus saviraiškai išskirtinėmis progomis, išskirtinėje erdvėje. 
Kompanijos gaminiai yra autentiški, sukurti dizainerių jiems aplankius daugelį Europos Bažnyčių, Vienuolynų ir kapinių.
 
Kompanijos tikslas puoselėti Lietuvoje paslaugą kuri yra kilusi senajame žemyne (Prancūzijoje) ir populiari vakarų Europoje. Paslauga apjungia saviraišką, garbę ir meną.
 
Paminklus iš natūralaus akmens kompanija importuoja iš viso pasaulio, gamina Lietuvoje, ir pritaiko juos kiekvienai kapavietei išskirtinai.
 
Memoria.lt akmens dirbinių e-parduotuvė yra vienintėlė ir didžiausia Lietuvoje. Puslapyje yra visa informacija apie paminklus, jų kainas. Labai patogu rinktis iš daugiau kaip 1000 modelių.
 
Akmnes suvenyro paslauga suteikia nuoširdžią galimybę bendrauti su mirusiuoju, amžinai palikti asmeninius šiltus žodžius ant kapo stilingame paminkle. Žodžius kuriuos užrašome ant vainiko po kažkurio laiko išmetame. Žodžiai užrašyti ant atminimo paminklo garbingai puoš kapą ir liks amžinai.
 
Kiekvienas gaminys turi išskirtinę reikšmę, ir yra gaminamas išskirtinai kiekvienam klientui. Užsakius atminimo paminklą kompanija jame graviruoja asmeninį užrašą ar pasirinktą ornamentą. Kiekviena atminimo forma yra autentiška ir ją kopijuoti yra griežtai draudžiama (tai gina LR įstatymas). Atminimo suvenyrų formas bei išvaizdą yra sukūrę Prancūzų dizaineriai, jos visos patentuotos.
 
Akmuo yra apdirbamas išmanių profesionalų rankomis. Kad išgauti meno dirbinių formas naudojamos pažangiausios akmens apdirbimo technologijos. Akmuo iš kurio yra gaminami meno dirbiniai yra perkamas visame pasaulyje. Dažniausiai naudojamas granitas ir marmuras.
 
Gaminiai yra tvirtai stovintys ant bet kokio pagrindo. Atsparūs šalčiui ar karščiui.
 
Kompanijos gaminiais prekiauja Prancūzijos, Belgijos, Italijos, Olandijos ir Danijos laidojimo paslaugas teikiančios įmonės.
 
Memoria kviečia tapti partneriais laidojimo paslaugas teikiančias kompanijas ir platinti produkciją. Rašykite mums info@memoria.lt